16 učenika na županijskim natjecanjima
Autor: Administrator , 23. 2. 2017.

Iako još nisu završena sva natjecanja iz područja Lidrana i Znanost mladima, poznati su svi sudionici županijskih natjecanja iz naše škole, njih čak 16, najviše do sada. Tako su se na županijsko natjecanje iz informatike plasirali  Matija Pajcur ( koji je nažalost u vrijeme natjecanja bio bolestan), Karlo Peršić i Damir Didić. Na Lidranu su bili Moira Murić s novinarsklim radom te dramska grupa s predstavom "Dečki, nađite si cure" za koju su dobili pohvale.Dramsku grupu su činili:Frančeska Licul, Karin Miletić, Daria Bistričić, Marko Vojić, Lucija Višković, Lorna Begić, Petra Vozil i Lucas Statzu.

28. veljače na županijsko natjecanje iz matematike idu Doni Žigant, Riko Franković, Karlo Peršić i Matija Pajcur, a  3. ožujka će na županijsko nazjecanje iz tehničke kulture otići Frančeska Licul i Gloria Kiršić. Na županijsko natjecanje iz islamskog vjeronauka i ove se godine plasirao Sindin Hevešević.

Čestitamo svim natjecateljima i njihovim mentorima na velikom uspjehu i promicanju ugleda škole.