Autor: Administrator , 1. 6. 2016.

U ponedjeljak,30.svibnja 2016. učenici prvog i drugog razreda područne i matične škole u sklopu terenske nastave posjetili su Gologorički Dol.Barba Slavko nas je upoznao sa svim domaćim životinjama (patuljaste koze, tovari, istarskagoveda, ovce, kunići, konji, golubovi) koje uzgajaju i sa načinom života na obiteljskom gospodarstvu.

Najviše nas je oduševila vijetnamska svinja koja je probuđena cikom i vikom iskočila iz sijena  i jako nas iznenadila. Nakon iscrpnog predavanja i fotografiranja na konjima okrijepu smo pronašli urestoranu gospodarstva uz  domaće fuži,njoki i fritule te sok od bazge.

« Prosinac 2017 »