Rad naših učenika uvršten u virtualnu izložbu ◠‿◠
Autor: Klara Švraka, 31. 3. 2021.

Evo što nam piše gospodin Zastorčić iz Istarskog narodnog kazališta:

Prije svega želimo vam se zahvaliti na velikom odazivu i aktivnostima koje ste sproveli sa vašom djecom i učenicima, te radovima koje smo, kao rezulatat toga, dobili.

Nadamo se da smo uspjeli unijeti dašak kazališne čarolije u vaše vrtiće i škole, te na taj način ostati bliski, čak i u trenucima kad nam epidemiološka situacija to nije dozvoljavala.

Dana 20. ožujka je 'Svjetski dan kazališta za djecu i mlade' i povodom toga obilježit ćemo ga VIRTUALNOM IZLOŽBOM GOSPODINA ZASTORČIĆA koju su omogućila djeca naša draga, od Pule, Lupoglava do Umaga!

Učenici 3. razreda naše škole – Emauel Špodnjak, Luka Širol, Alen Bojkić, Filip Balaban, Vito Načinović i Luka Blašković uživali su i gledajući predstavu Robin Hood, ali i radeći plakat za nju.

Ponosno obavještavamo cijenjeno čitateljstvo ovih redaka da je njihov autorski rad uvršten u virtualnu izložbu Istarskog nardonog kazališta koja se može pogledati na sljedećoj poveznici.

Bravo dečki! yes smiley