Prijem za najuspješnije učenike
Autor: Administrator , 9. 7. 2018.

U petak, 6. srpnja u prostoriji  vijećnice Općine Sv.Nedelja upriličen je prijem za najuspješnije učenike OŠ "Vitomir Širola-Pajo" Nedešćina. Učenike i njihove mentore primila je zamjenica načelnika Irene Franković uručivši im bon od 500 kuna.

"Naša lokalna zajednica iznimno se ponosi svima vama i u vašem radu podržavat ćemo vas i dalje jer mladi su jedan od temelja ....

napretka svake zajednice. Općina Sveta Nedelja stipendira sve redovne studente, financira produžene boravke u matičnoj i područnoj školi, osigurava besplatne udžbenike za učenike osnovne škole, izgradnja vrtića u Vrećarima privodi se kraju, a to su pokazatelji da smo socijalno osviještena sredina kojoj su mladi i njihove potrebe prioritet. Nagrađivanje najboljih učenika postala je tradicija, koja će se i nastaviti, a ovim putem pohvaljujem za rad i trud s učenicima  kolegice i kolege .", rekla je Franković.

Ravnateljica škole Klara Švraka, zahvalila je u ime nagrađenih učenika istaknuvši kako je ponosna na njihove uspjehe i trud mentora koji su uložili u pripremu učenika. Neki od učenika već nekoliko godina zaredom nižu uspjehe na raznim natjecanjima, a sigurna sam da će tako nastaviti i dalje i tako doprinositi ugledu škole i zahednice iz koje dolaze.

Nagradu je u ime svih učenika primila Glorija Kiršić, a iznos će učenici moći potzrošiti u Istarskim knjižarama za nabavku potrebnog školskog pribora ili drugih potrepština.