Općinsko-gradski Lidrano
Autor: Administrator , 29. 1. 2018.

Općinsko- gradska smotra  LiDraNo  2017./2018. održala se ove godine  u OŠ  Vladimira Nazora Potpićan 26. siječnja 2018. Naši učenici sudjelovali su u kategoriji  novinarskih  radova, kazivanju poezije  te u skupnom  dramsko- scenskom izrazu  pod vodstvom mentorice Suzane Cvijić- Jeremić.

Novinarskim radovima, komentarima su se predstavili Matija Pajcur,  učenik 7. razreda s temom „Svijet bez nasilja“ i učenica Paola Širol, učenica 7.razreda  s temom  „Ljubav je uvijek dovoljna“.

Nina Miletić, učenica 5.razreda  predstavila se u kategoriji kazivanja poezije s pjesmom „Čudo u djetetu“  Paje Kanižaja.

U skupnoj  dramsko-scenskoj  igri  Mire Gavrana „Svemirska vještica“ sudjelovali su učenici 5. i 6. razreda: Karin Miletić, Daria Bistričić, Iva Peteani,  Frančeska Licul, Nina Miletić, Lucija Golja,  Inaya Hevešević,  Rea Stepčić  i Dora Belušić.

U pripremi scenografije za nastup pomogli su učenici Mateo Pužar, Nicolas Faraguna i Erik Negri.

Učenici su odlično predstavili školu i pohvaljeni su za svoj trud , a na županijsko natjecanje odlazi novinarski  rad Matije Pajcura, učenika 7. razreda.

Čestitke svim sudionicima.

Učiteljica Suzana Cvijić- Jeremić, prof.