« Svibanj 2024 »

ZAHVALA RAVNATELJICE NA ODLASKU
Autor: Klara Švraka, 19. 4. 2024.

Dragi učenici, roditelji, poštovani kolege i suradnici,

na kraju mog radnog vijeka, nakon 39 godina rada u obrazovanju i 28 godina na funkciji ravnateljice OŠ „Vitomir Širola-Pajo“ Nedešćina došlo je vrijeme za moj veliki odmor i odlazak u mirovinu.

Osjećam iskrenu i ljudsku potrebu zahvaliti se svima vama na suradnji tijekom svih ovih godina.

Hvala vam svima na nesebičnoj podršci, uvažavanju, povjerenju i poštovanju koje ste mi pružali.

Radila sam s izuzetnim zadovoljstvom, neizmjerno zahvalna što imam privilegiju raditi posao koji volim, u struci za koju sam se školovala; sretna što sam se  svaki dan mogla buditi s osmijehom na licu jer me čekao posao koji me  ispunjavao i ostvarivao kao osobu.

Trudila sam se posao ravnateljice škole obavljati savjesno i odgovorno imajući uvijek u vidu dobrobit učenika  i svih ostalih dionika odgojno-obrazovnog rada jer mi je najvažniji cilj bio stvoriti školu u kojoj će se u prvom redu učenici ali i svi ostali koji rade u školi osjećati sigurno i zadovoljno.

Godine provedene u OŠ „Vitomir Širola-Pajo“ Nedešćina ostat će mi u trajnom sjećanju zbog svih vas  i svih projekata i zadataka koje sam ostvarila zajedno s vama.

Iznimno sam ponosna na sve vas, bivše i sadašnje učenike, roditelje i kolege učitelje s kojima sam provela sve ove nezaboravne godine.

Nedostajat ćete mi jer ste bili moja velika obitelj i zato ćete uvijek imati posebno mjesto u mom srcu.

Želim vam svako dobro, puno uspjeha u školi, u radu i vašem privatnom životu.

S poštovanjem,

Ravnateljica: