LABINSKI KANAT
Održane dvije polufinalne večeri
Autor: Administrator , 8. 4. 2016.

I ove godine, po sedmi puta, održan je Labinski kanat. Zbog velikog broja zainteresiranih, što nas veoma veseli, ove godine održale su se dvije polufinalne večeri u RKUD-u Raša. Cilj Labinskog kanta je ohrabriti zainteresirane učenike osnovnih škola Labinštine da se okušaju u pjevanju

pred publikom.  Kanat nastoji učenicima omogućiti istinsko uživanje u međusobnom druženju uz otkrivanje ljepote glazbe. Na ovogodišnjim polufinalnim večerima  sudjelovalo je 73 izvođača, a Povjerenstvo koje sačinjavaju profesori glazbene kulture( Ankica Stepančić, Sandra Novaković, Ana Dundara Pajić i Marino Matošić), odabrat će one koji će nam se predstaviti na finalnoj večeri 24. travnja u Kinu Labin.

Pjevači su oduševili  okupljenu publiku, a Povjerenstvo nema nimalo lak zadatak.  Možda se upravo među ovim izvođačima krije neka buduća pjevačka zvijezda. Svima želimo mnogo sreće!

Zahvale:   RKUD-u Raša

Patriku Šćiri i Alenu Zarifoviću na tehničkoj podršci