Autor: Administrator , 9. 11. 2016.

U utorak, 8.studenog učenici viših razreda Matične i Područne škole posjetili su Gradsku knjižnicu u Labinu. U knjižnici se održalo predstavljanje romana Roberta Franka“ Hej, ne želim odrasti!“.

Hej, ne želim odrasti! dinamična je i zanimljiva priča o djevojčici

koja prolazi najosjetljiviji period svoga života u kojem mora spoznati što je zapravo prijateljstvo, a što je izdaja i kako prihvatiti one koji su drugačiji.

Robert Frank rodio se 1971. u Rijeci gdje je završio srednju građevinsku školu, a nakon toga je studirao na Pravnom fakultetu. Od 1997. bavio se istraživačkim i reportažnim novinarstvom te bio dugogodišnji novinar Novog lista. Od rujna 2015. potpuno je neočekivano završio s novinarskom karijerom te postao šef Službe za odnose s javnošću Nogometnog kluba Rijeka. Otac je 15-godišnje gimnazijalke koja mu je bila inspiracija za pisanje knjige.

Učenici su s velikim zanimanjem pratili njegov bogati životni put. Druženje je bilo interaktivno i poučno.

« Lipanj 2017 »