Autor: Klara Švraka, 28. 9. 2016.

U ponedjeljak, 26.rujna  se na satovima stranog jezika obilježio Europski dan jezika. Učenici VI. i VII. razreda zajedno su odradili sat engleskog i talijanskog jezika. U uvodnom satu učenici VII. razreda upoznali su šestaše s nekim činjenicama o jeziku i ispričali su im malo povijesti o počecima obilježavanja toga važnoga datuma.

Nakon toga dio učenika je čitao odabrane suvremene tekstove na talijanskom jeziku, a dio učenika na engleskom jeziku. Razgovarali su o tome koliko su razumjeli i koliko je važno aktivno poznavanje stranog jezika. U završnom dijelu sata učenici su kroz igru morali pokazati koliko se dobro služe stranim jezikom.

« Lipanj 2017 »