Autor: Administrator , 10. 6. 2016.

Osmaši su danas ponosno prošetali školom i dostojno se oprostili od osnovnoškolskih klupa. Veseli, nasmijani, zajedno sa svojim razrednicama pozdravili su se sa svim učenicima i učiteljima škole. .

Uz zvižduke i pjesmu proslavili su završatak svog osnovnoškolskog obrazovanja. Dostojanstveno kao i svih ovih osam godina zajedno sa prijateljima iz PŠ Sv. Martin.

Posebno je bilo lijepo vidjeti zajedno najstariju i najmalađu generaciju u školi zajedno.

Sretno, dragi osmaši i sjetite nas se ponekad, jer mi ćemo se vas još dugo sjećati.

« Listopad 2017 »