Uspješni učenici na primanju kod načelnika
Autor: Administrator , 3. 7. 2015.

Danas je u prostorijama Općine Sv.Nedelja upriličeno primanje za najuspješnije učenike OŠ "Vitomir Širola-Pajo" Nedešćina koji su se tijekom ove školske godine istaknuli u redovnom radu, na natjecanjima kao i u raznim izvannastavnim i izvanškolskim aktivnostima te postigli zapažene rezultate.

(slika:Radio Labin)

Primenju je, uz načelnika Gianvlada Klarića, prisustvovao i predsjednik Općinskog vijeća Mladen Vlačić te v.d.pročelnika Vitalijano Beletić.

U svom obraćanju učenicima načelnik je iskazao zadovoljstvo što je Općina konačno u mogućnosti dijeliti i nagrade onima koji će graditi budućnost mjesta i općine. Svakom je učeniku dodijeljen bon od 500,00 kuna za nabavku školskih udžbenika ili potrepština. U ime učenika bon je preuzela Anđelika Licul.

Ravnateljica škole,Klara Švraka,zahvalila je načelniku na lijepoj gesti. Istaknula je da su predloženi učenici zaista nagradu zaslužili zbog svojih uspjeha jer su uz školske aktivnosti uspjeli uklopiti i druge obveze,sportske,plesne,umjetničke, te i na tom polju ostvarili također izvrsne rezultate.

Zahvalila je i mentorima učenika,razrednicima ali i roditeljima koji ulaže dodatne napore kako bi njihova djeca uspješno izvršavala sve obveze.

Nagrađeni su sljedeći učenici:

1. Anđelika Licul

2.Rea Žigant