Majčin dan u PŠ Sv.Martin
Autor: Administrator , 16. 5. 2018.

Povodom Majčinog dana, učenici nižih razreda PŠ Sv. Martin, 15. svibnja organizirali su priredbu te na taj način razveselili sve prisutne mame. Priredbu je vodila učenica četvrtog razreda Katarina Načinović. ..

Učenici su svojim trudom i veselim nastupima

izmamili osmijehe na licima svojih mama. Učenica trećeg razreda Thai Miletić odsviravši skladbu na sinthesizeru "Con moto", ujedno je mami uz Majčin dan čestitala i rođendan. Učenici produženog boravka predstavili su se recitacijama i skečevima. Drugi i treći razred odrecitirao je prigodnu pjesmicu.  Četvrtaši su mame ganuli svojim sastavcima. Učenici  prvog razreda odglumili su "Plesnu haljinu žutog maslačka". Na kraju priredbe svi su zajedno otpjevali pjesmu "Čemu služe roditelji" te su mame dobile poklone koje su izradili učenici kao mali znak pažnje i zahvale.