Najuspješniji učenici na prijemu kod načelnka

Autor: Klara Švraka, 13. 7. 2017.

Za najuspješnije učenike OŠ "Vitomir Širola-Pajo" Nedešćina koji su u šk.god. 2017./18. sudjelovali na županijskim i državnim natjecanjima upriličen je prijem kod načelnika Općine Sv.Nedelja. U pratnji učenika bili su i njihovi mentori koji su ih pripremali za natjecanja te ravnateljica škole.

Učenike su u vijećnici dočekali načelnik Gianvlado Klarić, zamjenica načelnika Irene Franković te predsjednik Općinskog vijeća Valter Golja.

"Ova mala sredina ponosi se mladim i uspješnim učenicima te će ih i dalje podržavati u svim aktivnostima" rekao je načelnik obraćajući se nagrađenim učenicima i mentorima.

Zamjenica načelnika, Irene Franković, ujedno i učiteljica u školi istaknula je kako je iznimno ponosna što su nagrađeni u ovolikom broju. "Nadam se da ćete tako nastaviti i dalje i biti ponos naše lokalne zajednice koja je socijalno osjetljiva, nagrađuje trud i brine o mladima" zaključila je.

Ravnateljica škole, Klara Švraka, predstavila je sve učenike i mentore, naglasivši da danas ovdje sjedi više od 10 posto uspješnih učenika škole što je zasigurno veliki uspjeh ali i plod truda i zalaganja učitelja.

Učenici su nagrađeni s iznosom od 500 kuna koje mogu potrošiti u Istarskim knjižarama za nabavku udžbenika ili školskog pribora.

Nagrađeni su:

Doni Žigant,Riko Franković, Karin Miletić, Frančeska Licul, Daria Bistričić, Marko Vojić, Luvija Višković, Matija Pajcur, Karlo Peršić, Damir Didić, Lorna Begić, Moira Murić, Petra Vozila, Gloria Kiršić, Ivana Blašković, Silvia Radović, Sindin Hevešević i Lukas Statzu.

Mentori učenika:

Loredana Gluščić, Marija Antolović, Suzana Cvijić-Jeremić, Erna Okanović, Irene Franković, Ivan Iskra, hazim Bećirević i Miroslav Gužvinec.

« Prosinac 2017 »