Zbogom osmaši

Autor: Administrator , 3. 7. 2017.

U četvrtak, 29. lipnja oprostili smo se od osmaša. Bilo je svečano i dostojanstveno. Iako malobrojni, njih dvanaest osmislili su sami svoj program i zabavu za roditelje i učitelje škole i pokazali svoje umijeće. Kroz program su vodile  učenice Melani Karlović, Silvia Radović i Melissa Ahmičević.

Na samom početku je, kao i uvijek, ravnateljica škole uputila osmašima nekoliko mudrih riječi na odlasku, poručivši im da je najvažnija od svega vjera u sebe, a  da je jedina prava titula koju možemo zaslužiti ona koja glasi - ČOVJEK. Zaželjela im je sreću u daljnjem školovanju i u životu. Zahvalila se roditeljima na izvrsnoj suradnji tijekom svih osam godina školovanja i zamolila ih da dozvole svojoj  djeci da odlučuju sami, da sami snose posljedice svojih krivih odluka i da im svakako dopuste da griješe kao što to čine i odrasli....

U programu koji je slijedio nastupili su Ivana Blašković  na klaviru  i Ema Antelić koja je uz Ivaninu pratnju otpjevala Adelin hit "Someone like you". Nakon toga je Antonio Đurašin, jedini osmaš područne škole Sv.Martin pročitao svoj humoristični životopis. Dečki su veoma uvjerljivo odglumili prigodan skeč iz školskog života. Na kraju je svoj glazbeni talent pokazao i Lukas Statzu otpjevavši  jednu prekrasnu talijansku  baladu.

Prije same podjele svjedodžbi, učenicima su se obratili i njihovi razrednici Miroslav Gužvinec i Višnja Šverko uz čestitke za uspjeh koji su postigli i poruku da je u svemu u životu važno činiti dobro.

Ravnateljica je učenicama Ivani Blašković i Silviji Radović, koje su svih osam godina ostvarile odličan uspjeh, u ime Učiteljskog vijeća poklonila knjigu. Nakon službenog dijela uslijedilo je druženje u blagovaoni uz kolače i tortu.

Još jednom: sretno osmaši !